KVALITNÍ  AUTORIZOVANÝ SERVIS SKARTOVAČEK , LAMINÁTORŮ


A STŘEDNÍ KANCELÁŘSKÉ ELEKTRONIKY

———————————————————————————————————————————————


RYCHLO-OPRAVY – provedeme pohotově na místě,   lehké závady  odstraníme  okamžitě

STANDARDNÍ SERVIS- nabízí odvoz do dílny, odstranění vážných závad, výměnu vadných dílů,  údržbu a  důkladné promazání stroje

REPASE – je vždy záruka stabilního chodu, dlouhé životnosti . Výměna nespolehlivých součástí a promazání prodlouží životnost vaší investice.

———————————————————————————————————————————————

 

Opravujeme kancelářské skartovačky a laminátory veškerých značek, malých i velkých typů. Opravy provádíme ve specializované dílně, pokud charakter závady umožní opravu na místě,odstraníme závadu okamžitě.Prodáváme skartovačky světových značek s technickou podporou a garancí opravitelnosti i po skončení záruky.Na vyžádání poskytneme kompletní informace a doporučíme typ , který bude „pasovat“ do Vaší kaceláře. Dále opravujeme veškerou kancelářskou elektroniku. Zabýváme se opravami a udržujeme počítačky bankovek – velmi neobvyklá skupina zařízení vyžadující vysokou profesionalitu a seriozní přístup k práci.

Každý servisní zásah zahrnuje automaticky komplexní péči v tomto rozsahu:

• Údržba, seřízení, profylaxe
• Kontrola opotřebení dílů
• Odvoz a odstranění nebezpečných odpadů
• Čištění plastů, odstranění prachu a nečistot
• Likvidace neopravitelných zařízení s odborným posudkem

Rychlost a pohotová reakce musí být samozřejmostí. Na přání zákazníka výjezdy na místo realizujeme v rozmezí 6 pracovních hodin.

Ceny oprav jsou kalkulovány dle rozsahu závady a složitosti zařízení. Preferujeme individuální telefonickou dohodu.Pokud je diagnostika závady rozsáhlá, zákazník diagnostiku neplatí.Po schválení ceny opravy zákazník platí pouze skutečnou práci technika při opravě a náhradní díly.

23 let praxe v oboru se specializací na servis a opravy