ODBORNÝ  SERVIS   PLOTTERŮ TYPU HP DESIGNJET

pohotový  servis pro projekční studia a  firmyOPRAVUJEME MODERNÍ I STARŠÍ TYPY

23 LET PRAXE, OBOROVÁ SPECIALIZACE, PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP


…………………………………………………………………………………………………………………………..

.

√ EXPRES OPRAVYprovádíme na místě, nabízíme  základní servis a běžnou údržbu  , odstraníme  lehké závady

STANDARDNÍ SERVIS –  odstranění vážných technických závad, údržba, kontrola, výměna diagnostikovaných vadných dílů, řemenů a vakuace.

GENERÁLNÍ OPRAVA - je vždy zárukou  stabilního chodu, provádíme důkladné čištění a promazání součástí, test , kalibraci a diagnostiku. Záruka běhu stroje.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Služby pro firmy a domácí kanceláře:

Nabízíme servis velko-tiskáren, ploterů, designjetů, barevných tiskových  strojů,  instalace , repase tiskových hlav s použitím komponentů s dlouhou životností, úsporou nákladů a precizní kvalitou.

Zabezpečujeme komplexní servis pro plotery, designety a tiskové stroje. Provádíme servis veškerých značek malých i velkých kancelářských typů. V drtivé většině opravujeme na místě. Odvoz do dílny není překážkou, disponujeme potřebnou manipulační technikou. Opravujeme moderní i starší typy.

>> Jezdíme i na záseky papíru a drobné závady.
>>firmám možnost platby na fakturu

Každý servisní zásah zahrnuje automaticky komplexní péči v tomto rozsahu:

• Údržba, seřízení, profylaxe
• Kontrola opotřebení dílů
• Odvoz a odstranění nebezpečných odpadů
• Čištění plastů, odstranění prachu a nečistot
• Poradenství zdarma, školení obsluhy

V případě potřeby dodáme a nainstalujeme spotřební materiál, provádíme výměny cartridží, měníme válce za originální,nebo provedeme repasi válců dle přání a cenových mantinelů zákazníka.

Rychlost odborného zásahu technika je u velkých tiskových strojů nezbytná. Porucha stroje Vás může citelně blokovat při práci.Toto máme stále na paměti, proto se snažíme výjezdy na místo organizovat v co nejkratší m čase.Zpravidla se výjezdy uskutečňují do 4 pracovních hodin.

Ceny opravjsou kalkulovány dle rozsahu závady a složitosti zařízení. Preferujeme individuální dohodu se zákazníkem. Diagnostika závady se neplatí. Po schválení ceny opravy zákazníkem účtujeme pouze skutečnou práci technika při opravě a náhradní díly.