KOPÍROVACÍ STROJE    •   TISKOVÉ  STROJE     •  PLOTTERYOPRAVY NA MÍSTĚ  •  SERVISNÍ SLUŽBY • ÚDRŽBYveškeré značky >>  typy moderní i starší >>  malé domací kopírky i  síťové stroje >>  rychlé služby23 let praxe  , oborová specializace , odborný  servis,   opravy na místě


……………………………………………………………………………………………………………………………….

√ RYCHLO-OPRAVY pohotově provedeme na místě, odstraníme  závady, zprovozníme  tisk

√  STANDARTNÍ SERVIS – nabízí odvoz do specializované dílny , údržbu, kontrolu a případné  doplnění barev, možnost i náhradního stroje

√ GENERÁLNÍ OPRAVA V DÍLNĚ  - je vždy záruka stabilního chodu, nový spotřební materiál, celková repase, záruka

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP SAMOZŘEJMOSTÍ

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Služby pro firmy a domácí kanceláře:

Nabízíme servis klasických černobílých kopírek a velko-tiskáren, ale i komfortních barevných tiskových kopírovacích  strojů, instalace tonerů a cartridží, repase obrazových jednotek s použitím komponentů s dlouhou životností, úsporou nákladů a precizní kvalitou.

Zabezpečujeme komplexní servis pro kopírovací a tiskové stroje. Provádíme servis veškerých značek malých i velkých kancelářských kopírek. V drtivé většině opravujeme na místě. Odvoz do dílny není překážkou, disponujeme potřebnou manipulační technikou. Opravujeme moderní i starší typy. Opravujeme černé i barevné kopírky, síťové a velkokapacitní tiskárny s kopírkou.

>> Jezdíme i na záseky papíru, drobné závady, došlý toner přivezeme a doplníme.
>>firmám možnost platby na fakturu

√ Každý servisní zásah zahrnuje automaticky komplexní péči v tomto rozsahu:

• Údržba, seřízení, profyl axe
• Kontrola opotřebení dílů
• Odvoz a odstranění nebezpečných odpadů
• Čištění plastů, odstranění prachu a nečistot
• Poradenství zdarma, školení obsluhy

V případě potřeby dodáme a nainstalujeme spotřební materiál, provádíme výměny tonerů a cartridží, měníme válce za originální,nebo provedeme repasi válců dle přání a cenových mantinelů zákazníka.

Rychlost odborného zásahu technika je u velkých kopírovacích a tiskových strojů nezbytná. Porucha stroje Vás může citelně blokovat při práci.Toto máme stále na paměti, proto se snažíme výjezdy na místo organizovat v co nejkratší m čase.Zpravidla se výjezdy uskutečňují do 6 pracovních hodin.

Ceny opravjsou kalkulovány dle rozsahu závady a složitosti zařízení. Preferujeme individuální dohodu se zákazníkem. Diagnostika závady se neplatí. Po schválení ceny opravy zákazníkem účtujeme pouze skutečnou práci technika při opravě a náhradní díly.